Saturday, May 12, 2018

Emadepäev :)

Imeline nurmenukuaeg on taas käes, mu lemmikaeg kevadel :) Ma ei mäletagi, millal kujunes traditsioon korjata emadepäeval oma emmele nurmenukke. Ilmselt olin siis 6. või 7. klassis. Ja nõnda ongi kujunenud, et minu ema saab emadepäevaks (mis ühtib vahel ka tema sünnipäevaga) alati nurmenuku kimbu. 
Kui traditsioon alguse sai, siis tegime seda sõbrannadega koos ja enamasti kules meie tee Sauga jõe kaldal. Tol ajal oli seal kõik suhteliselt metsik ja nurmenukke oli ikka meeletutes kogustes.
Nüüd käime perega oma lemmikpaigas nurmenukul ja kui hästi läheb, saavad lapsed samal ajal ka jalad esimest korda merevette pista :) Täna läks hästi, jalad said vette pistetud ja päike paistis nii mõnusasti, et nahk on isegi pisut õrn. Ideaalne päev :)
On suur õnn olla emaks kahele supervahvale tüdrukule. Kasvan endiselt ühes nendega ja saan iga päevaga targemaks või üllatun tüdrukute sõnaosavusest ja teadmistest ning ühtlasi imetlen nende kujunevat maailmapilti, kus on nii palju mõistmist ja hoolimist. Loodetavasti on meil ees veel palju ühiseid vahvaid emadepäevi :)

Rõõmsat saabuvat emadepäeva!
Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails