Saturday, July 17, 2010

Kõik, kõik on uus ...

 ... ükskord septembrikuus.
Tegelikult on praegusel kuumal kesksuvel üsnagi kummaline mõelda end septembrisse. Õigupoolest ei ole vähimat soovigi mõelda sügisele ega sellega koos saabuvale jahedusele ... Suvesoe on niivõrd mõnus ja nauditav!
Sellegipoolest jõuab kätte ka september ja oma esimesele koolipäevale lähevad vastu paljud-paljud rõõmsasilmsed mudilased ... tegelikult küll uhkusest pakatavad vastsed koolijütsid :))) Ilus ja väga põnev aeg ühe lapse elus ... Minul on siiani väga hästi meeles esimene koolipäev ja kogu sellega seonduv magus ärevus ...
Heegeldatud boolero läheb armsa neiuga 1. septembril kooli :) Saagu see olema kaunis päev!
Boolero mustri leidsin siit. Äärepitsimustri otsimisele aega ei raisanud ja heegeldasin nii, kuidas endale sobiv tundus. Lisaks punusin boolero äärde heegeldatud paela.
 Kandja sooviks oli saada ka roosa lilleõis kaunistamaks boolerod. Heegeldasin hoopis peapaela, booleroga samas rütmis ja valge-roosa lilleõiega. Lilleõis on eemaldatav ja nii saab preili teda ka boolerol kanda. Sarnaseid peapaelu olen kohanud nii Ilutegija blogis, Garnstudio eesti keelsel lehel kui ka teistes blogides  ...
Loodan hiljem saada fotosid modelliga ja neid teiegagi jagada. Peapaela demonstreerib üks mu enda lastest.
Lõng: Drops Cotton Viscose (54% egiptuse puuvill 46% viskoos), kogu komplektile kulus 5 tokki. Abistas heegelnõel nr 3. Cotton Viscose´i kasutasin esimest korda, oli teine mõnusalt pehme ja läikiv. Jäin rahule, kasutan kindlasti ka edaspidi :)

Lisatud 28.07.2010
Boolero on jõudnud oma kandjani ja kuigi tähtsa päevani on veel aega, siis mõned fotod modelliga mul siiski on ...
Heegeldatud ja punutud pael boolerol tundus isegi liialdusena ... aga eks selle kasutamise üle otsustab preili ise :)
Esimesse klassi astuja jäi booleroga rahule :)

Nautigem kuuma kesksuve!
Tänud lugemast-vaatamast!
Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails