Monday, December 29, 2014

Aasta 2014

Ja taas on kätte jõudnud aasta viimased päevad ... Olen blogisse ikka ka väikese kokkuvõtte kirjutanud. Seekord mõtlesin päris pikalt, kas üldse teen seda. Lõpeks otsustasin siiski, et heakene küll, saab ka 2014 oma kokkuvõtte :)

Ei saa öelda, et see lihtne aasta oli ... või missugune aasta see ikka nii lihtne on, aga lõpuks jäävad pinnale siiski valdavalt head asjad :) Panen mõned märksõnad siia kirja.
Käsitöö. Ikka ja alati mu kõrval, sees, õhus ja hinges. Palju põnevaid uusi lõngasid, millest üks ka praegu mõnusalt varrastel istub (tegelikult küll lippab). Rohkelt erinevaid, huvitavaid ja arendavaid töid. Ma kohe ei oska ilma varraste või heegelnõelata hakkama saada. Tõsi, sel aastal siiski olid mõned nädalad, kus ma midagi ei teinud ... keha vajas kosutust.
Teadmine. Kõik inimesed siiski ei ole ilusad ja head. Nii kahju, ma siiani olin ikka sõbralike inimeste usku. Sain õppetunni.
Rõõm. Uskumatu küll, aga meie pere preilidest said koolilapsed. Käivad ja naudivad, õpivad ja rõõmustavad, loevad ja arvutavad. Kõik meeldib :) Lapsevanemana olen nende üle väga õnnelik.
Tervis. Maailma kõige tähtsam asi. Vot see sai selle aastaga väga selgeks. 1) Tõi mulle endale teadmise, et ühel hetkel võib kõik väga teistmoodi olla, aga ka siis saab leida võimaluse rõõmustamiseks ehk et kõik on ikka mõtlemises kinni :) 2) Punkt 2 on palju kurvem ... ootamatult lahkus lapsepõlvesõber ... olekseid sellega seoses on liiga palju, aga midagi pole enam teha ... mõned asjad jäävadki nüüd vaid minu mälestustesse.
Väljakutse. Suvel võtsin enda kanda mõtte, kirjutada juhend toetamaks vähihaigeid lapsi. Hakkama sain, kuid vaid ühes toetava grupiga Facebookis. Aitäh Annikile, kes seda suurt asja vedamas on!
Koos on hea. See on peamine. Parim on tõdeda, et pere on koos, hoiab ühte ja tegutseb ühtsena. Ma ei tea mõnusamat aega, kui olen saanud olla koos omadega. Lapsed mõistavad seda, et asjad pole inimestest tähtsamad! Järelikult oleme midagi väga hästi teinud :)

Mõtteid uueks aastaks. 
... Elada ja olla nii, et saaksin endaga rahul olla. 
...Teha asju, mis rõõmustavad. 
... Enne mõelda, siis öelda ... sain selles osas nii mõnedki õppetunnid ja ei taha, et ma ise nõnda käituksin. Haiget teevad sellised ütlemised ja haiget ma saada ei taha ega teistele teha. 

Soovin ...
... Kõigile tervist, kohe hästi palju!
... Unistusi, millest saab tegelikkus!
... Rõõmu väikestest asjadest!
... Väljakutseid, mis viivad edasi parema poole!

Head vana-aasta lõppu!

Aitäh, et lugesite, tulge ikka tagasi!
Kohtume uuel aastal!

4 comments:

Diana Tammann said...

Rõõmsat aastavahetust! Kõige tähtsam, et sinu armsad on sinuga. Nad armastavad sind tingimusteta ja toetavad su tegemisi. :)

Triin said...

Aitäh Diana! Soovin Sulle ja Sinu perele samuti kõige mõnusamat aastavahetust!
Sul on õigus, kui kõige lähedasemad on sinuga, siis ongi kõik hästi :)

Arnikai said...

Ilusat aastavahetust ja palju toredaid mõtteid uude aastasse!

Triin said...

Aitäh, Monika ning Sullegi parimad soovid uude aastasse!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails