Sunday, October 6, 2013

Sinise variatsioonid

Sinine on üks minu vaieldamatuid lemmikuid. Nii kaua, kui end mäletan, on mul ikka mõni ilus sinine asi olnud :) Lapsepõlve lemmikud olid sinine tütarlapsega pluus, Bayerimaa rahvariiete stiilis siniseruuduline kleit, taevasinised püksid kelmikalt kollase vööga jne. No ja nõnda on mul ikka kogu aeg midagi sinist ja mõnusat kanda olnud. Ma põhimõtteliselt kannan oma lemmikud sinised asjad ribadeks :))
Täna aga tahtsin näidata hoopis üht uut sinist lemmikut. Kui kõik ausalt ära rääkida, siis sain selle tegelikult valmis juba suvel. Siiani olid ikka pildid tegemata ja selga ka kuidagi ei raatsinud panna :) Aga kaua mu uus iludus siis ikka riiulil lebab. Lõpuks peab ikka kandma ka hakkama. Ja pildid on ka viimaks tehtud.
 Kudusin taas ülevalt alla ühes tükis. Et töö huvitavam oleks ja kudumine rõõmsalt sujuks, kudusin esiosale ühe mustriosa küljele. Ka seljal jookseb muster, kuid mitte ääres, vaid keskel. Et siis veidike ebasümmeetriline tegemine :)
 Ühele käisele kudusin ka küünarnukist allapoole mustri. Ikka selleks, et põnevam oleks ja muidu lihtsat parempidist kudet veidi huvitavamaks teha.
Disain: Triin, Väikesed Ilunikerdused
Lõng: Malabrigo Arroyo (100 g /306 m / 100% meriinovill). Toon: Reflecting Pool. Kulus 4 vihti.
Varras: 3,5

Rõõmu kõigile!
Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails