Sunday, December 30, 2012

Kanarbik ja väike kokkuvõte aastast

Selle aasta viimaseks tööks sai Kanarbiku nimeline kampsik. Hakkasin seda kuduma tegelikult augustis Roostal. Lapsed mängisid rannal ja metsa all, ehitasid liivalosse ja püstkodasid, nautisid suve. Mina nautisin kogu ümbritsevat idülli ja kudusin kanarbiku keskel kanarbiku tooni kampsunit. 
Vahepeal jäi muude tööde tõttu kudumine poolikuks, aga nüüd aasta lõppedes sai ka see töö lõpetatud.
Kootud ülevalt alla ühes tükis. 
Muster pärineb ühest vanemast saksa keelsest mustriajakirjast Maschenmuster 1989/2.
Lõng: Drops Fabel (75% vill 25% polüamiid).  Tooniks marjaunistus, mis minu silmis on pigem siiski kanarbik. Sellest ka kampsuni nimi Kanarbik.
Vardad: 3,5

Aasta on olnud põnev, siia on jagunud hulga toredaid tegemisi. Tulin esimest korda oma amigurumi mänguasjadega välja ja nõnda oli mais Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas minu näitus. Sellest saab lugeda ühest maikuu postitusest.

Ka kirjutasin hulga erinevaid juhendeid, kõik neid näeb siin. Lõin ka oma juhenditele eraldi poe.

Lisaks oli palju toredaid kudumisi põnevate lõngadega, mis andsid hulga positiivseid emotsioone. Üks eriliselt meeldejääv kudum, mis sellest aastast meelde on jäänud, oli Madelinetoshist kootud hõlmik. Ja loomulikult meie tüdrukute ristimiskleidid.

Uude aastasse võtan kaasa kõik need head mõtted ja teod, mis selle aastaga kaasnesid. Aastasse 2013 loodan mahutada veelgi rohkem uusi põnevad tegemisi, kindlasti plaanin palju kududa ja muidugi amigurumiga jätkata :)

Loodan, et teilgi on palju head meenutada sellest peagi ajalooks saavast aastast :)

Ilusat vana-aasta lõppu ja ikka parimat uut aastat!
Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails