Saturday, March 13, 2010

Lõpuks ta siis saabus :)

Number 13 on meie peres õnnenumber. Täna 3 aastat tagasi said meist kaksikute vanemad. Tüdrukutel hakkas sünniga kiire ja nii nad kuu varem meid üllatasidki. Praeguseks on piigad aktiivsed, jutukad, üldiselt rõõmsameelsed ja väga uudishimulikud.
Sellel sünnipäevahõngulisel postitusel on ka oma eesmärk ... lõpuks saan näidata rahvuslikus stiilis kleite ka laste seljas. Tüdrukud olid kannatamatud, aga mõned vahvad pildid siiski õnnestus saada :)
Kleitide juurde kinkis mamma armsad pisikesed prossid. Olgugi veel pisikesed, on ehted juba praegu väga oluline element tüdrukute piduliku riietuse juures.
Päevakangelased nautisid oma päeva, kalleid külalisi ja vahvaid kingitusi. Meile tundus, et kingitustest rohkem arvasid lapsed oma külalistest ja see rõõmustab meid eriti. Nüüd magavad lapsed rahulikku und, küllap naudivad vahvat päeva ka unes :) Aitäh kõigile rõõmsatele külalistele!

Kas teate, mis on Naljamuna? Mina ei teadnud... Üks minu lastest arvas, et sünnipäevaks oleks vahva saada just seesugune muna. Lähemal uurimisel selgus, et tegemist on üllatusmunaga :) Lapsed oskavad meid ikka ja jälle oma toredate ütlemistega üllatada :)

Tänan külastamast!
Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails