Tuesday, February 10, 2015

Tüdrukute kampsunid

Mõne kudumistööga ei lähe sugugi kergelt. Sain kevadel Woolmint´i poest imeilusad lõngad. Käsitsi värvitud imetabased lõngad meeldisid nii mulle kui lastele väga. Üks piigadest valis endale roosa, teine beežikas-kuldse. Suvel lõin esimese kampsuni vardale, aga kudumine kohe üldse ei klappinud. Nõnda jäi kampsik seisma ja oma aega ootama. Sügisel võtsin asja uuesti käsile, tõmbasin varem kootu üles, lõin uuesti vardale ja jällegi jäi töö pooleli. 
Aga lõpp hea, kõik hea :) Nüüd on mõlemad kampsunid valmis ja rahulolevad lapsed nendega juba kooliski käinud :) 
 Lõng oli väga mõnus ja pehme. Kui lõpuks õige mustri kampsunisse kudusin, siis hakkas ka töö kiirelt vardal lippama. Vahel kohe on nii, et mõni esialgu hää ja huvitav muster, tegelikult kohe kuidagi lõngaga ei klapi. Teisega jälle edeneb töö sekunditega.
 Kampsunid on valdavas osas kootud pärlkoes, sekka palmikud. Kudusin tavapäraselt ülevalt alla ja ilma õmblusteta, nõnda kuis mulle kõige rohkem meeldib :)
 Sel korral kudusin väikese varuga, et kandmise aeg pikem saaks :) Kuigi ma üritan iga kord nõnda teha, siis praeguseks on näiteks eelmisel kevadel kootud kampsunid on juba peaaegu väikeseks jäänud.
 Kampsunid on sama tegumoega ja ka palmikud liiguvad samades kohtades. Kaksikutena on nad ikka veel suheliselt suured sarnaste asjade kandjad ja emmel mustriga mängida ei lubata. Äkki teine saab muidu uhkema ja ilusama kampsuni :D
Disain ja teostus: Triin, Cuddly and Soft - Väikesed Ilunikerdused
Lõng: The Natural Dye Studio, Godiva DK/Worsted (100% meriinovillane; 100 g / 220m), mida kulus peaaegu 3 vihti mõlemast värvist. Toonid Lynmarth ja Combe Martin.
Varras: nr 4

4 comments:

Inga Sõelsepp said...

Mõlemad tüdrukud said lõppkokkuvõtteks suurepärased, kaunid kampsunid!

Heli said...

Triin, ääretult kenad mudelid, istuvad seljas nii hästi ja kudumite muster ka väga põnev.

kaieppkasitoo said...

Imeilusad kampsunid! Isegi kannaks selliseid. :)

Triin said...

Inga, tüdrukud on tõesti väga rahul ja õnnelikud :)

Heli, aitäh! Lapsed ka tulemusega rahul ning käivad nendega suure rõõmuga :)

Suur tänu, Kai Epp!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails