Sunday, February 3, 2013

Rõõmus satsiline seelik

Nii tore on, kui minult palutakse mõnd põnevat asja. Sel korral paluti heegeldatud seelikut, mis oleks satsiline ja sarnaneks sellele seelikule.
Minu töö päris samasugune muidugi ei tulnud, kasutasin paljus juba endale teada-tuntud "nõkse" ja nõnda on satsiseelikul oma nägu. Satside juures kasutasin Marietta postituses olnud mustrit. Muster oli lihtne, hea heegeldada ja samas jäi tõesti väga ilus.
Värve valisime kohe pikalt. Ilusaid värve on ju nii palju ja tõeliselt raske on seda kõige õigemat valida. Lõpuks jäid järgi siiski need kõige meelepärasemad ja seelik sai helelilla põhitooniga.
Üritasin heegeldada hästi tihedalt, et seeliku ülemine osa oleks võimalikult läbipaistmatu. Tundub, et see õnnestus :) Selle lõngaga on nii, et võib heegeldada tihedalt, aga tulemus on ikka mõnusalt pehme ja sugugi mitte jäik.
Mulle meeldisid seeliku juures eriti lilled ja tahtsin, et need võimalikult efektsed oleksid ning seeliku taustal ka kenasti välja paistaksid.

Ja kuigi seelik on tõesti erksates toonides, on üldmulje väga meeldiv ning värvid ei karga sugugi teravalt silma.
Seeliku saab endale 7- aastane tütarlaps. Üritasin teha nii, et jääks ka väike kasvuvaru. Lapsed viskavad ju pikkust nii kiiresti ja kahju on, kui seelik mõne kuu pärast juba väike on.
Seeliku üldpikkus tuli 40cm
Lõng: Drops Safran (100% egiptuse puuvill)
Idee: siit
Heegelnõel: nr 2,5

Kena küünlakuud!
Tänan külastamast!

7 comments:

Tiina said...

Väga armas seelik!

Ülle said...

Väga vahva seelik, mõnusalt satsiline.

Jaanika said...

Imekena seelik!

Lõngapusa said...

Nii armas seelik, iga väikese tüdruku unistus:)

Triinu said...

Aitäh, Tiina!

Ülle, suur tänu! Satse on jah kohe hulgi :) Nii peaks tüdrukutele seelik eriti meeldima.

Jaanika, tänan!

Aitäh, Lõngapusa! Mulle tundub ka, et tegemist on unistuste seelikuga. Mu omad lapsed vaatavad seda ka suure imetlusega, aga tellimust pole veel esitanud :)

Kirjatsura said...

Imekaunis!

Triinu said...

Aitäh, Kirjatsura!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails