Butiik

      Tere tulemast!

     Siin asub Triinu pood, kust näed hetkel saadaval olevaid mänguasju ja aksessuaare.


  • Ostmiseks kirjuta mulle ilunikerdused@gmail.com
  • Edastan Sulle e- posti teel arve.
  • Postitan kauba 1-3 tööpäeva jooksul, lisades arvele postikulu.
  • Kui siinses valikus Sulle meelepärast pole, siis kirjuta julgesti. Mulle meeldib unistusi täita.... Lilleõis - pross ...

Armas lillekujuline amigurumi pross on just see, mis sobib ühtviisi hästi nii lapsele kui täiskasvanule. Lilleõis muudab riietuse mõnusalt säravaks ja teisalt ehk ka pisut kelmikaks ... Kinnitada võib õie nii kampsunile, kotile, sallile vms. Prossi läbimõõt on 8 cm.
Materjal: 100% Egiptuse puuvillane, 100% lambavilla täide, prossinõel.
Hetkel saadaval: kollase  roosaga õis ja sinise kollasega õis


Hind: 8.00Ahvipoiss Peeter Banaan
Ahvipoiss Peeter Banaan armastab üle kõige maailmas jalgpalli ja banaane. Talle sobivad kõik asjad, mis on tehtud banaanist ... banaanivõileivad, banaaniseep, banaanisalat ... Ja mängib ta meelsasti just banaanijalgpalli. Peetrile lisab särtsu ja omapära jalgpallinööbiga lipsuke, mis on õmmeldud keha külge. Peeter Banaan on umbes 37 cm pikkune.
Ta on valmistatud väga mõnusa tekstuuriga lõngast, mille koostises on 50% villa 25 % aplakavilla ja 25% viskoosi. Täitematerjaliks on lambavill, silmadeks imeilusat tooni käsitsi maalitud turvasilmad.

Hind: 38.00

Väike nukk Angelina
Angelina on täiesti uut tüüpi nukuke. Ta on väga suur laste lemmik. Oma armsa olemise, pisikeste käsitsi maalitud turvasilmade ja vahva täpilise slehviga on ta nukk, kellega koos saab sukelduda fantaasiaküllasesse ja rõõmsasse maailma. 
Angelina roosa kleidike, mida ta kannab, eemaldada ei saa, küll aga saab teda panna nii istuvasse kui seisvasse asendisse.
Ta on 21 cm pikkune ja täidetud allergiavaba polüester kerakiuga. Angelina on valmistatud pehmest egiptuse puuvillast

Hind: 36.00Printsess Eliisabet von Naerusuu
 Printsess Eliisabet on laia naerusuuga, alati rõõmsameelne konnake. Kõrgeauline konnapreili on end ehtinud vahva pärlikeega, mida saab ka ära võtta. Printsessile kohaselt on tal peas kroon, seda eemaldada ei saa. Eliisabet on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Villa ja alpakasisaldusega lõng on eriliselt pehme ja mõnus. Täidiseks on lambavill. Kasutatud on turvasilmi, mis on ohutumad ka väikesele sõbrale. Siiski peaks meeles pidama, et eemaldatavate detailide tõttu ei tohiks konnakest anda mängimiseks päris väikesele lapsele.
Eliisabet von Naerusuu pikkus istuvas asendis on umbes 17 cm.

Hind: 20.00 Väike jänes Lilly
 Lilly on maheda rohelise põhitooniga ja kaunite helelillade silmadega jänkubeebi.  Lillyl on kõhu peal puuvillasest riidest aplikatsioon, millel on kujutatud roosiõit. Kaunistuseks on paelake, mille saab soovi korral ka eemaldada. Lilly valmistamisel olen kasutanud villa ja alpakasisaldusega lõnga, mis on eriliselt pehme ja mõnus. Täidiseks on lambavill. Kasutatud on käsitsi maalitud turvasilmi. Meeles peaks pidama, et eemaldatavate detailide tõttu ei tohiks mänguasja anda ilma järelvalveta päris väikesele lapsele.
Lillyl on pikkust umbes 24 cm.
 Hind: 19.00Lumejänes nr 1
 Pisike lumejänes armastab lund, kuid praegu unistab ta hoopiski sõbrast. Kui tal oleks sõber, siis ta ...
... oleks hea kaisujänes,
... lohutaks nukras meeleolus sõpra,
... teeks kaasa kõik põnevad mängud,
... poeks reisikotti, et kindlasti kõike seda kogeda, kuhu sõber läheb ...
 Lumejänes on hõbehalli tooni. Kasutatud on käsitsi maalitud turvasilmi ja lepatriinu kujulist nööpi, mis on tugevasti külge õmmeldud. Lumejänes on valmistatud kvaliteetsest villa ja alpakasisaldusega lõngast, mis on põse vastas mõnusalt pehme. Täitematerjaliks on lambavill. Lumejänese kõrgus on umbes 6 cm ja pikkus 13 cm.

Hind: 12.00Koer Feliks
See eriline koerake on mõnus tegelane, kes tänu helesinisele ninale suudab üles leida kõik unistused. Ja oi kui palju unistusi on lastel ... Koerakese esikäppi saab liigutada ja see on ka hädasti vajalik, sest Feliksile meeldib kõhu alt sügamine :) Koerakese muudab eriliseks lõbus tutike kaelas. Feliks on valmistatud eriti pehmest egiptuse puuvillast ja täidetud Kambi talu lambavillaga. Kasutatud on turvasilmi, mis teeb mänguasja ohutumaks ka väiksemale lapsele. Feliks on umbes 23 cm kõrgune.

 Hind: 38.00Rohesilmne Heade unenägude jänes
Kui tulevad halvad unenäod, siis on kindlasti abi ühest vahvast ja lõbusast jänesest. See on heade unenägude jänes, kes aitab kõik ebameeldiva eemal hoida. Võta vaid jänes kaissu ja on kindel, et rändad ilusate unenägude maale.
Heade unenägude jänes on valmistatud kvaliteetsest villa- ja alpakasisaldusega lõngast. Kasutatud on turvasilmi. Täitematerjaliks on lambavill. Tema pikkus on umbes 17 cm.

Hind: 15.00Elevandipoeg
Elevandipoeg on justkui äsja maailma saabunud beebi ... ebakindel ja haprake ... hoolitsust ja armastust ootav ... ja kõigele sellele vaatamata üsnagi südikas ja valmis ilma avastama.
Elevandipoeg on valmistatud pehmest ja väga kvaliteetsest egiptuse puuvillast. Tema silmadeks on käsitsi maalitud turvasilmad ja armsaks lisandiks atlasspaelad. Täitematerjaliks on lambavill. Elevandipoeg on umbes 15 cm kõrgune.
Hind: 34.00
Triibuline kass Rudolf
 Rudolf on kelmikas kass, kelle lemmikuks on kirkad ja erksad värvid. Talle meeldib kõik, mis on värviküllane ja lõbus. Kassil on pikad põlvest kõverdunud jalad ja talle meeldib olla nii istuvas asendis kui seista. Ja muidugi meeldib talle ka lamaskleda. Rudolfi eripäraks on kuningsinised lillekujulised silmad ja pikk triibuline saba.
 Rudolf on valmistatud kvaliteetsest ja pehmest egiptuse puuvillast. Kass on täidetud lambavillaga.
Rudolf on umbes 36cm pikk.

Hind: 39.00Kelmikas jääkaru
 Väike kelmikas jääkaru on esmapilgul üsna tavaline, kuid vaadates tema selja taha on näha armas täpilise riidega aplikatsioon. Kelmikas jääkaru on valmistatud kvaliteetsest villa- ja alpakasisaldusega lõngast, täitematerjaliks on lambavill. Kasutatud on helesinist atlasspaela ja helesiniseid käsitsi maalitud turvasilmi. Paela saab ka eemaldada. Tema pikkus on umbes 17 cm.

Hind: 18.00


Väike valge jänku
 Väike valge jänku on alati rõõmus ja nõus kõiges kaasa lööma. Talle meeldivad kõik värvid ja seetõttu on tema kõhukesele õmmeldud lõbusalt täpiline aplikatsioon. Valge jänku silmad on oranžid ja need on käsitsi maalitud. Täitematerjaliks on lambavill ja lõngaks villa- ja alpakasisaldusega kvaliteetlõng. Väike valge jänku on umbes 22 cm pikkune.

Hind: 19.00


Eriliste silmadega Heade unenägude jänes
Kui tulevad halvad unenäod, siis on kindlasti abi ühest vahvast ja lõbusast jänesest. See on heade unenägude jänes, kes aitab kõik ebameeldiva eemal hoida. Võta vaid jänes kaissu ja on kindel, et rändad ilusate unenägude maale.
Heade unenägude jänes on valmistatud kvaliteetsest egiptuse puuvillast ja ta on hõbehalli põhitooniga. Erandiks on sabatups, mis on armeeroheline. Jänese juures on kasutatud erilisi käsitsi maalitud turvasilmi. Silmade toon on punakas-oranž, millest kumab läbi ka rohekaid toone. Täitematerjaliks on lambavill. Heade unenägude jänes on umbes 20 cm pikkune.

Hind: 15.00Roosa Roosi
 Roosa Roosi on fuksiaroosat tooni jänkupreili, keda kaunistab roosiõiega aplikatsioon. Kaunistuseks on paelake, mille saab soovi korral ka eemaldada. Roosa Roosi valmistamisel olen kasutanud villa ja alpakasisaldusega lõnga, mis on eriliselt pehme ja mõnus. Täidiseks on lambavill. Kasutatud on käsitsi maalitud  helesiniseid turvasilmi. Meeles peaks pidama, et eemaldatavate detailide tõttu ei tohiks mänguasja anda ilma järelvalveta päris väikesele lapsele.
Jänkukesel on pikkust umbes 24 cm.

Hind: 19.00Helesinine karuke
 Armas helesinine karubeebi ootab sõpra, kellega koos elada läbi palju toredaid sündmuseid ja mängida kõige toredamad mängud. Tal on erilised kuldsed käsitsi maalitud turvasilmad ja riidest aplikatsioon ühes ronginööbiga, mis on kõvasti keha külge õmmeldud.
Karubeebi on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Villa ja alpakasisaldusega lõng on põse vastas eriliselt pehme ja mõnus.  Ole siiski ettevaatlik, kui annad selle mängida päris väikesele lapsele.
Karubeebi on umbes 16cm pikk.
Hind: 19.00Lipsuga jänes
Vahva lipsuga jänes on natuke tähtis, sest tal juba on üks pisike sõber - lepatriinu. Siiski- siiski, ta on tõesti vaid väheke tähtsust täis :) Üheskoos lepatriinuga otsivad nad tegelikult veelgi suuremat sõpra.
Jänes on heegeldatud halli värvi alpaka- ja villasisaldusega lõngast. Täitematerjaliks on lambavill. Lipsuke ühes lepatriinuga on kõvasti keha külge õmmeldud. Siiski ole ettevaatlik, kui annad selle päris pisikesele lapsele mängida.
Jänese pikkus on umbes 17 cm.

Hind: 18.00


Kõik Triinu disainitud mänguasjad valmivad ainueksemplarina või piiratud koguses.

Andkem lastele mängulusti ja aidakem neil unistada :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails