Kontakt ja tellimine


Mul on hea meel, et oled jõudnud minu kodulehele!
Käsitööga olen seotud juba lapsepõlvest. Tore oli mängida, kui kõrvalt kostus varraste klõbinat ja valmisid imeilusad kudumid. Käsitöötunnid koolis ning ema eeskuju kodus, andsid tõuke ja nüüd olengi käsitöö võlumaailmas kodus :)

Kui soovid öelda hea sõna, esitada tellimust, saada täiendavat infot, jagada kogemusi või mõtteid, siis kirjuta mulle ... ilunikerdused@gmail.com 
Väiksed Ilunikerdused leiab ka Facebookist!

Mais 2013 ilmus ka minu esimene raamat
"Muinasjutulised mänguasjad. 24 heegeldatud nukku ja looma". Tegemist on raamatuga, kust leiab juhendid 24 mänguasja heegeldamiseks.

**************************

Kui soovid ülevaadet toodetest, mis on kohe saadaval, külasta minu Butiiki või Disainimaja poodi.
Poes on saadaval vaid väike valik asjadest, mida teinud olen. Kui seal soovitut pole, saan nii kleite, mänguasju, mütse, tekke jms. ka tellimuse peale valmistada. Kindlasti vaata ka blogis ringi ja tutvu minu seni valminud töödega, see annab hea ettekujutuse mida ja kuidas ma teen. 
* Ooteaja ja hinna täpsustan e-maili teel, kuid sõltuvalt eesolevate tööde ja tellimuste mahust on see umbes    1- 4 nädalat.
* Väiksema tellimuse puhul saadan esmalt fotod valminud tööst ja seejärel arve.
* Tellimuse puhul, mille kogusumma ületab 40 eurot, tuleb tasuda 30- 50% ettemaksu firma arveldusarvele Swedpangas.
* Tellimusele lisandub postitasu. Vastavalt tellija soovile kasutan Smartposti või Eesti Posti tähitud maksikirja (vastavalt paki suurusele, alates 3.00 EUR).

Täpsustavatele küsimustele vastan hea meelega e-maili teel. Kohtumise - kirjutamiseni!


Heade soovidega ja teie unistusi täitmas,
Triin

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails